Кошик  

(пусто)
Стельові карнизи
Пластикові стельові карнизи "ORVIT" - це гармонійне оформлення сучасних вікон. Вони ідеально впишуться не тільки в стиль мінімалізму, а і в інтер’єрі сучасної класики, прекрасно поєднуються з ламбрекенами та іншими атрибутами розкоші. Такі карнизи уявно збільшують висоту кімнати та створюють затишок навіть в кімнатах з низькими стелями.

Стельові карнизи ОМ легко монтуються та надійно кріпляться до стелі. Наші стельові карнизи виготовляються з високоміцного екологічно безпечного пластику. Якісна сировина гарантує міцність профілю і незмінний білий колір впродовж багатьох років.

Стельовий пластиковий карниз використовують практично при будь-якій ширині вікна (скільки б не знадобилося кронштейнів, вони не вплинуть на вільне просування тканини). Такі карнизи встановлюють в ніші, що створює відчуття тканини, каскадом спадаючої прямо зі стелі. Без них не обійтись, якщо відстань між стелею і склопакетом менше 5 см. Якщо ж ви власник інтер’єру виконаного в класичному стилі, де різноманітні ламбрекени будуть якнайбільш доречними, вам знову ж таки знадобляться профільні карнизи. Декоративна накладка гармонійно поєднується з кольором меблів або іншого декору.

Пластикові карнизи - втілення практичності і простоти.

Стельові карнизи "ORVIT" OM бувають однорядні, двох і трьохрядні.

Однорядний стельовий карниз використовують тоді, коли необхідно тільки один ряд штор або тюлі.

Перевагу надають дворядному стельовому карнизу, якщо плануєте декорування вікна за допомогою штори і тюлевої тканини.

А при оформленні вікна шторами з ламбрекеном, використовують трьохрядний стельовий карниз.