Кошик  

(пусто)

Партнерство

Ми працюємо на ринку віконних карнизів України більше 20 років виступаючи всі ці роки трендсеттером у багатьох його сегментах. Ми представляємо нашим партнерам зручну в роботі продукцію, актуальну згідно тенденцій моди, та взагалі таку що відповідає вимогам успішного продажу. Для цього ми застосовуємо наступні пріоритети у своїй роботі.

 

Якість та інновації

 

Маючи негативний досвід споживання низькоякісних товарів, сьогоднішній український покупець вимагає тільки перфектної якості та ні за яких умов не погоджується на пониження стандартів. Тому ми ретельно ставимося до цих питань та пропонуємо своїм клієнтам металеві карнизи найвищого європейського рівня. Нам вдається досягати цього завдяки багаторічній співпраці з провідними світовими виробниками. Якісна сторона нашого бренду підтримана найкращими фабриками сумісно з якими розроблені деякі декоративні елементи що відповідають естетичним уподобанням притаманним українському споживачеві.

 

Асортимент та системність

 

Наша пропозиція складає найбільшу кількість кольорів металевих карнизів, що представлена сьогодні на Україні. Це 9 кольорів у повній лінійці серій ф16 мм, 19 мм та 25 мм та ще додатково 4 кольори для серії ф16 мм. Найближчим часом планується збагатити асортимент ще декількома новими кольорами. Ми презентуємо десятки найменувань декоративних закінчень як сучасних, що постійно оновлюються, так і тих колекцій що були популярні у попередні роки. При цьому слід зауважити, що такий великій вибір не ускладнює виконання замовлень, тому що весь модельний ряд є систематизований, поділений на серії які виступають як самостійно, завершеним продуктом, так і з легкістю можуть бути доповнені елементами інших серій. Це іноді дозволяє задовольняти навіть дуже складні вимоги клієнтів.

 

Фаховість та лояльність

 

Ми розуміємо, що реалізація задекларованих нами цінностей та пріоритетів вимагає високого рівня професіоналізму. Та в цьому ми покладаємось на Вашу підтримку, на зворотній зв'язок між нами. Ми завжди поважали Вашу позицію і розуміли, що кожного разу коли Ви відстоюєте інтереси своїх улюблених і вибагливих клієнтів, то цим самим стимулюєте наш розвиток і розвиток галузі в цілому. Отож ми переконані, що взаєморозумінням та спільними діями, ми в змозі досягати успіху навіть у найскладніших обставинах, що можуть виникати у роботі.

 

Також, на відміну від багатьох, ми не завантажуємо вимогами постійного збільшення продаж і не вимагаємо виключної лояльності до себе, адже це майже неможливо в умовах необмежених пропозицій цього ринку. Апріорі ми розглядаємо партнера як фахівця, професіонала у своїй справі, успішного та самодостатнього, що має незаперечне право обирати постачальника і продукцію по своєму розумінню. Сподіваємось що все запропоноване на цій сторінці відповідає Вашим вимогам щодо співпраці та допоможе нам розвинути довгострокові партнерські відносини.


ГоловнаГоловна